Archív aktualit

Výsledky skupiny ARIETE za rok 2016

28. březen 2017

Rok 2016 byl pro skupinu ARIETE rokem mohutného rozšíření, strukturálních změn a konsolidace. Společnost se významným způsobem rozšířila na Slovensko převzetím skupiny Proact Group, jednoho z nejvýznamnějších hráčů v oblasti agenturního zaměstnávání na Slovensku a významného autorizovaného dealera automobilů značky OPEL.

"Od března do prosince loňského roku probíhala intenzivní stabilizace a restrukturalizace společnosti Proact Group", uvedl Jiří Štika, jednatel ARIETE Group. "Jestliže byl rok 2016 pro slovenské kolegy především rokem stablizačním a ozdravným, v letošním roce se více zaměříme na správnou definici cílů a hlavně jejich splnění", upřesnil Jiří Štika.

Skupině ARIETE se dařilo i v ostatních oblastech. Na sklonku roku 2016 byl ve středních Čechách otevřen  insourcovaný sklad klíčového zákazníka, v Milovicích u Mladé Boleslavi byl dokončen zcela nový bytový dům nabízející moderní a vysoce kvalitní zázemí pro pracovníky nejen z ARIETE, podobné zařízení vzniká i v Jablonci nad Nisou a v Rychnově nad Kněžnou.

Stejně tak byly zahájeny aktivity spojené s rozšiřováním sesterské firmy v Bulharsku, které by měly být dokončeny v letošním roce.

Skupina ARIETE dosáhla v roce 2016 celkových tržeb přes 1,2 Mld korun, došlo ke značnému navýšení počtu zaměstnanců i rozšíření okruhu klientů společnosti - více viz zde.

ARIETE GROUP © 2013 | developed by Kinet